Bachus Standard SLIDE

Kod produktu: Bachus Standard SLIDE
Dostępność: w przeciągu 3-4 tygodni
3,073.77zł

OPIS:
Bachus jest niezwykłym i uniwersalny uchwyt na butelkę zaprojektowane przez Marcel Wanders na slajdzie. Jej modułowość oraz podstawowe linie dostarczają nie tylko obszary o nowoczesnym wystroju, ale również klasyczne przestrzenie.

Bachus może pomieścić do 40 butelek i jest dostępny w trzech wykończeniach - zielony, szary i biały - w pełni zgodny z filozofią wszystkich produktów slajd: zawsze pogodny i żywy.

MATERIAŁY:
Polietylen

WYMIARY:
Wysokość: 55 cm
Szerokość: 80 cm
Głębokość: 40 cm
Waga: 20 kg

DOSTĘPNE KOLORY:
Biały, Czarny, Szary, Czekoladowy, Czerwony, Pomarańczowy, Żółty, Limonkowy
Standardowa gama kolorów.

DODATKOWE:
Brak

Dostępne opcje

Ilość

Instrukcja -
2D -
3D -
Wymiary -
Emisja Światła -
Dokumentacja Plik .PDF
OPIS: Bachus jest niezwykłym i uniwersalny uchwyt na butelkę zaprojektowane przez Marcel Wanders na slajdzie. Jej modułowość oraz podstawowe linie dostarczają nie tylko obszary o nowoczesnym wystroju, ale również klasyczne przestrzenie. Bachus może pomieścić do 40 butelek i jest dostępny w trzech wykończeniach - zielony, szary i biały - w pełni zgodny z filozofią wszystkich produktów slajd: zawsze pogodny i żywy. MATERIAŁY: Polietylen WYMIARY: Wysokość: 55 cm Szerokość: 80 cm Głębokość: 40 cm Waga: 20 kg DOSTĘPNE KOLORY: Biały, Czarny, Szary, Czekoladowy, Czerwony, Pomarańczowy, Żółty, Limonkowy Standardowa gama kolorów. DODATKOWE: Brak

Napisz recenzję

    Słaby           Dobry