O nas

Nasza firma współpracuje z czołowymi producentami włoskiego oświetlenia. Działamy dla Państwa już od 29 lat, a zdobyte w tym czasie doświadczenie pozwala nam zajmować znaczącą pozycję na rynku oświetleniowym w Polsce.

Naszym celem jest wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klienta i dlatego ciągle wzbogacamy ofertę handlową. Proponowany przez nas asortyment z pewnością usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających klientów i nasza oferta znajdzie pokaźne grono odbiorców.

 Na stronach naszego serwisu możecie Państwo zapoznać się z szerokim wachlarzem rozwiązań: od klasycznych i eleganckich, przez nowoczesne, ekstrawaganckie, a skończywszy na szokujących projektach. Oferta zamieszczona na naszych stronach jest ciągle uaktualniana, dlatego warto często nas odwiedzać, aby zapoznać się z najnowszymi trendami. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie tu coś interesującego dla siebie.

Zapraszamy również do odwiedzenia oficjalnej strony internetowej naszej firmy i zapoznania się z jej ofertą. WWW.SWIATLY.COM