O nas

Nasza firma współpracuje z czołowymi producentami włoskiego oświetlenia. Działamy dla Państwa już od 27 lat, a zdobyte w tym czasie doświadczenie pozwala nam zajmować znaczącą pozycję na rynku oświetleniowym w Polsce.

Naszym celem jest wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klienta i dlatego ciągle wzbogacamy ofertę handlową. Proponowany przez nas asortyment z pewnością usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających klientów i nasza oferta znajdzie pokaźne grono odbiorców.

 Na stronach naszego serwisu możecie Państwo zapoznać się z szerokim wachlarzem rozwiązań: od klasycznych i eleganckich, przez nowoczesne, ekstrawaganckie, a skończywszy na szokujących projektach. Oferta zamieszczona na naszych stronach jest ciągle uaktualniana, dlatego warto często nas odwiedzać, aby zapoznać sięz najnowszymi trendami. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie tu cośinteresującego dla siebie.

Zapraszamy również do odwiedzenia oficjalnej strony internetowej naszej firmy i zapoznania się z jej ofertą. WWW.SWIATLY.COM.PL