Rap SLIDE

Kod produktu: Rap SLIDE
Dostępność: w przeciągu 3-4 tygodni
3,397.88zł

OPIS:
Liniowe i istotne, nowa kanapa Rap to doskonała synteza tradycyjnych sofą i nowoczesnej produkcji polietylenu, pracował z techniką formowania rotacyjnego.

Created by przesuwać się na projekt Karim Rashid, Rap odnawia współpracę z wielką zjeżdżalnią nazwami międzynarodowymi, zapewniając najbardziej innowacyjne wykorzystanie światła i koloru. Liniowy powierzchni siedzenia spotyka obejmując oparcie - pozornie spokojny charakter rap po prostu wybucha energią. Karim Rashid zaprojektowany specjalnie dla SLIDE element, który jest idealnym miejscem zarówno wewnątrz i na zewnątrz meble.

MATERIAŁY:
Polietylen

WYMIARY:
Wysokość: 75 cm
Szerokość: 170 cm
Głębokość: 80 cm
Waga: 35 kg

DOSTĘPNE KOLORY:
Biały

DODATKOWE:
Moc: 25 W

Ilość

Instrukcja -
2D -
3D -
Wymiary -
Emisja Światła -
Dokumentacja Plik .PDF
OPIS: Liniowe i istotne, nowa kanapa Rap to doskonała synteza tradycyjnych sofą i nowoczesnej produkcji polietylenu, pracował z techniką formowania rotacyjnego. Created by przesuwać się na projekt Karim Rashid, Rap odnawia współpracę z wielką zjeżdżalnią nazwami międzynarodowymi, zapewniając najbardziej innowacyjne wykorzystanie światła i koloru. Liniowy powierzchni siedzenia spotyka obejmując oparcie - pozornie spokojny charakter rap po prostu wybucha energią. Karim Rashid zaprojektowany specjalnie dla SLIDE element, który jest idealnym miejscem zarówno wewnątrz i na zewnątrz meble. MATERIAŁY: Polietylen WYMIARY: Wysokość: 75 cm Szerokość: 170 cm Głębokość: 80 cm Waga: 35 kg DOSTĘPNE KOLORY: Biały DODATKOWE: Moc: 25 W

Napisz recenzję

    Słaby           Dobry